Günde 100 TL Kazanabileceğiniz 4 Ek İş

Ana Sayfa » Ekonomi » Günde 100 TL Kazanabileceğiniz 4 Ek İş
Günde 100 TL Kazanabileceğiniz 4 Ek İş

Günde 100 TL kazanabileceğiniz 4 ek işi sizin için araştırdık ve faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir yazı hazırladık. Günde 1-2 saat çalışma ile her gün ek olarak 100 TL kazanmak mümkün.

Günde 100 TL Kazanabileceğiniz 4 Ek İş

Günümüzde para kazanmak hayli zorlaştı. Eskiden tek maaşla ev geçindirilebiliyor olsa da şimdi bu pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle pek çok kişi nasıl para kazanabilirim nasıl gelirimi artırabilirim diye düşünüyor. Ancak merak etmeyin bu listede anlatacağımız pek çok iş size günde en az 100 TL kazandıracak. Listedeki bazı işler için eğitim almak gerekse de bazılarını herkes yapabilmektedir. İşte nasıl para kazanabilirim diyenlere ekstra yapabilecekleri 4 iş.

 Direksiyon Dersi Vermek

Günümüzde araba almak artık lüks değil ihtiyaç haline döndü. Özellikle İstanbul trafiğinde 50 kilometre yolu toplu taşıma araçları ile gitmek 2 saat sürebiliyor. Bu nedenle araç kullanmak son derece önemli. Ancak günmüzde verilen ehliyetler kişiyi araba sürebilir trafiğe çıkarabilir hale getirmiyor. Bu nedenle ehliyetini alan kişilerin öncelikle sürüş eğitimi alması gerekiyor. Ehliyet kurslarında sadece birkaç saat alınan sürüş eğitimi sizi trafiğe çıkabilecek beceriyi sağlamıyor.

Sürüş eğitimini ehliyetten sonra tanıdıklarınız vasıtasıyla veya tecrübeli bir şoför yardımıyla alabilirsiniz. Genelde 8 saatlik bir sürüş eğitimi sizi trafiğe çıkarabilecek beceriyi veriyor. Sizlerde nasıl para kazanabilirim diye düşünüyorsanız direksiyon ders verebilirsiniz. Direksiyon derslerinin saat ücretleri genelde 100 TL civarında oluyor her gün bir saatlik ders vererek aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

 Döviz Alıp Satmak

Bu iş için en az 10-20 bin TL aralığında sermayeye ihtiyacınız var eğer bu kadar paranız var ise günde 100 TL kazanmak sizin için çocuk oyuncağı demektir. Bu parayla dövizi sıkı bir şekilde takip ederek ucuz fiyattan alıp yüksek fiyattan satarak kar edebilirsiniz. Dolar kuru şuan da 5,80 20 bin TL ile bu kurdan dolar alırsanız kur 5,83’e geldiğinde 100 TL kar edersiniz. Eğer risk seviyorsanız Foreks’de kaldıraçlı işlemler yaparak karınızı 10’a veya yüze katlayabilirsiniz. Ancak zararınızın da buna göre şekilleneceğini unutmayın.

Makale Yazmak

Bu iş için biraz eğitim almanız gerekiyor. Ancak hakim olduğunuz bir konu varsa bu konuda da eğitim almadan yazabilirsiniz. İnternette makale yazmak ile ilgili onlarca kurs var kimisi ücretsiz kimisi paralı. Bu kursları edinerek birkaç haftalık çalışmayla sizde bir yazar olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu işi tam zamanlı bir iş gibi görür ve çalışırsanız günde 100 TL kazanabilirsiniz.

Beceri Edinin Ve Satın

Günde 100 TL kazanmak, zengin düşünce yapısına sahip insanlar için çok kolaydır. Eğer sermayeniz yoksa para kazanmak için ya patronunuza ya da müşterinize çalışmalısınız. Eğer bir beceri edinir ve bunu satmayı başarabilirseniz ömür boyu aç kalmazsınız. Örneğin bir kursa gidip Microsoft programlarını öğrenip bunlarla ilgili işler alarak kısa sürede 100 TL kazanabilirsiniz.

Kursa gitmeye vaktiniz yoksa günde sadece 10 dakika eğitim alın. Bu süreyi vakti olmayan insanlar bile bulabilir. Araçta ya da toplu taşımada bu eğitimleri dinleyerek kısa sürede bir üniversite eğitimi kadar iyi eğitim almış olursunuz. Nasıl Para kazanabilirim diyenler için verdiğimiz öneri listesi bu kadar. Unutmayın ki para kazanmak için bir şeyler satmak zorundasınız ya patronunuza kendinizi ya da müşterinize işinizi.

Ekonomi kategorisindeki diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


Son Yazılar

Günde 100 TL Kazanabileceğiniz 4 Ek İş - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Mantar Yetiştiriciliği Kredisi Facebook 5 Milyar Dolar Ceza Ödemeyi Kabul Etti: ‘Tüketicilerini Önemsemedi’ Konkordato davalarında ilk sonuç : Satıldı İnsani beceriler önem kazanıyor Karar Verme Yetkinliği Yönetim ve Yöneticilik İçin Neden Çok Önemlidir? İK Sözlüğü

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

cvkafe.com bir "Bogimo" markasıdır.

CV Kafe – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır