HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » HAKKIMIZDA

CV Kafe ailesi olarak;

İnsan kaynakları, Cv hazırlama teknikleri, Mülakat teknikleri ve yeterlilikleri, Kariyer çalışmaları ve planlamaları konularında her türlü bilgi ve paylaşımı bulabileceğiniz yeni bir mecra ile sizlerle buluştuk. Amacımız sizlere faydalı bilgiler sunabilmek, iş yaşantınıza, kariyer planınıza bir (+) katabilmektir.

Piu34 ailesinin bir markası olan cvkafe.com ile web sitemizde keyifli ve bilgi dolu zaman geçirmenizi temenni ederiz. Büyük bir İK çalışmasının ayaklarından biri olan cvkafe ile karşılıklı etkileşimle bir ik platformu oluşturmayı hedefliyoruz. Editörlerimizin seçkin yazılardan derlemeleri ve yakından takip ettikleri uzmanlıklarıyla bilgilendirmeler paylaşılırken, sizlerden gelen yazılara da yer vermekten mutluluk duyacağız.

Çok yakında faaliyete girecek olan;
en doğru ve etkili cv hazırlama, yüzlerce iş ilanına kolay ulaşabilme, online ücretsiz eğitim gibi projelerimizle sizlere ulaşacak büyük bir aile olma yolunda güvenle ilerleyeceğiz.

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

CV’nizin Işık Hızıyla Çöpe Gitmesi için 5 Neden Özgüven Eksikliği: Özgüveniniz Zayıfsa Bir de Bunları Deneyin! Turizm ve İnsan Kaynaklarının Önemi ERP Yazılımı Nedir? 2018 Yılı Gelir Vergisi Dilimleri Nedir Bu SWOT Analizi?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

cvkafe.com bir "Bogimo" markasıdır.

CV Kafe – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır