Istanbul Cocktail Festival : İstanbul’Da Çılgınlığa Var Mısın?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Istanbul Cocktail Festival : İstanbul’Da Çılgınlığa Var Mısın?
Istanbul Cocktail Festival : İstanbul’Da Çılgınlığa Var Mısın?

istanbul Cocktail Festival : istanbul’Da Çılgınlığa Var Mısın? O zaman tüm planlar iptal, Festival yaklaşıyor.

Alkol tercih ve seçenek yelpazesi oldukça geniş bir konudur. Kokteyl ise, farklı, içinde sırlar taşıyan farklı renk, tat ve estetik içerir. Bu noktada barmenlerin hakkını vermek gerekir. Kokteyl meraklılarının merakla bekledikleri festival 31 Ağustosta meraklılarına merhaba diyecek.

istanbul Cocktail Festival

Festival Hakkında Genel Bilgi

Kokteyl içmek bir tercih sebebiyse kokteyl hazırlamak ise yetenek, ustalık ve sanatla özdeşleşen bir yetenektir. İstanbul Cocktail Festival 2019 31 Ağustos tarihinde kokteyl meraklılarını beliyor. Her biri uzman barmenlerden oluşan festivalde en fazla merak edilen detaylar kokteyllerin hazırlanmasında bulunan gizli saklı detay ve estetik incelikler.

Bu yıl, Cocktail Festival 31 Ağustos Cumartesi günü Küçük çiftlik Parkta muhteşem programıyla başlıyor. Festival her zaman olduğu gibi bu yıl da çok fazla ilgi odağı haline geleceği beklenmektedir. Mekânın ambiyansı, sevilen sanatçıların müzikleri eşliğinde doğa ile baş başa harika bir hafta sonu programı olduğunu söylemek abartı olmaz. Festivallerin olağanüstü bir enerjisi vardır. Bu enerji mega şehir İstanbul için başka bir anlam başka bir atmosfere bürünüyor. Ayrıca İstanbul festivaller konusunda en iyi ev sahiplerinden biri olmuştur.  2019 Ağustos ayının son günü de İstanbul Cocktail Festival 2019 meraklılarıyla buluşuyor.

istanbul Cocktail Festival

HATIRLATMA

Biletinizi www.firsat.me/Firsat/Istanbul-Cocktail-Festival-2019/29744 linke tıklayarak avantajlı alma fırsatı yakalayın. Bileti alırken kupon kodu kullarak çok uyguna alabilirsiniz. FRSTBC7Y bu indirim kodu ile avantajlı alışveriş yapma imkânını yakalayın.

Festival Programı

Festival programının zenginliği, sanatçılar, müzik çeşitliliği, doğa ile başbaşa bir mekan ve gösterişli sahne dekoru ve birbirinden ilginç kokteyl çeşit ve sunumları ve dahası istanbul Cocktail Festival 2019 festivali için geri sayım başladı. Gastronomi ustalarının maharetlerini sergileyeceği atölye çalışmaları, bir birinden farklı etkinlikler, değişik damak zevklerine hitap eden gastronomi alanı çok daha fazlasıyla İstanbul Cocktail Festival İstanbul Küçük çiftlik Parkta.


Sanatçılar
Büyük ev ablukada
Son feci bisiklet
Nova Norda
Nil İpek
Can Ozan
Jamie S

Festivaldeki diğer etkinlikler, farklı kültürlerden miksoloji uzmanlarının bir araya geleceği festival, klasik ve geleneksel tatların yanı sıra, miksolojistlerin kokteyl severlerle bütünleşecekleri şovlar, bağımsız butiklerin yer aldığı görsel stantlar, müzisyenlerin performanslarıyla coşacakları çılgın bir hafta sonu programı.

istanbul Cocktail Festival

Cocktail Festival için öncelikle şunu söylemek mümkün, rezervasyon yaptırma zorunluluğu yoktur. Herkes dilediği yerde dilediği şekilde oturabilir, belirlenmiş bir oturma düzeni yoktur. Kokteyl kültürünün bütün özelliklerini yaşatacak olan festival, çok yoğun ve dolu bir programa yer vermektedir. Festival alanı içinde, birbirinden farklı butik workshoplar, müzik, her damağa hitap eden birbirinden farklı lezzetler, atölyelerdeki eğitimler ile tam bir festival şenliği.

HATIRLATMA

Biletinizi www.firsat.me/Firsat/Istanbul-Cocktail-Festival-2019/29744 linke tıklayarak avantajlı alma fırsatı yakalayın. Bileti alırken kupon kodu kullarak çok uyguna alabilirsiniz. FRSTBC7Y bu indirim kodu ile avantajlı alışveriş yapma imkânını yakalayın. Kokteyl incelikleri ilginizi çekiyorsa, farklı tat ve lezzetleri tatmak istiyorsanız İstanbul Cocktail Festival fırsatını kaçırmayın. İşin ustalığını, konser programları, sanatçıların birbirinden güzel şarkıları, doğa ile baş başa bir İstanbul çılgınlığı yaşamak için 31 Ağustos Kokteyl festivalinde buluşalım.  

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Istanbul Cocktail Festival : İstanbul’Da Çılgınlığa Var Mısın? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Stresin önüne geçmenin 6 yolu İŞ HAYATINDA YÜKSEK LİSANS YAPMANIN FAYDALARI Erkeklerin Yeni Trendi: Saç Ekimi SGK işe giriş bildirgelerinde Meslek Koduna DİKKAT! İşten Çıkarma Yanlışları Doğru Adayı Seçerken Dikkat!

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

cvkafe.com bir "Bogimo" markasıdır.

CV Kafe – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır