Yandex Toloka ile Ayda 400 TL Ek Gelir İsteyenler Bu Yazı Sizin İçin

Ana Sayfa » Ekonomi » Yandex Toloka ile Ayda 400 TL Ek Gelir İsteyenler Bu Yazı Sizin İçin
Yandex Toloka ile Ayda 400 TL Ek Gelir İsteyenler Bu Yazı Sizin İçin

Yandex Toloka İle Ayda 400 TL Kazanmak. İnternet üzerinden sadece bir laptop ile para kazanmak artık fazlasıyla kolay. 

Yandex Toloka İle Ayda 400 TL Kazanmak

İnternet üzerinden sadece bir laptop ile para kazanmak artık fazlasıyla kolay. Anketler doldurarak, makaleler yazarak, freelancer çalışan olarak ya da daha başka işler ile rahatlıkla ek gelir elde edebilirsiniz. Üstelik onlarca saatinizi harcamanız gerekmez. İhtiyacınız olan internet bağlantısı olan bir bilgisayar ve dilerseniz çay veya kahve. Şimdi sıra geldi başlamaya.

YANDEX TOLOKA YA BURADAN ÜCRETSİZ KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

Öncelikle internet araştırmalarında karşınıza onlarca anket ve makale sitesi çıkacaktır. Hiçbirine aldırış etmemeniz gerekli. Çünkü Yandex Toloka sistemi hepsinden daha farklı ve daha güvenilir. Peki gerçekten ayda dört yüz lira ve üzerini kazanmak mümkün mü? Neden olmasın? Tabi ki yeni başlayanlar için zor ancak biraz iş bilgisi olan ve işini düzgün yapan kişiler dört yüz sınırını aşabilirler. 400 TL kazanmak için 20 gün çalışacağınızı düşünürsek günlük 20 TL kazanmanız gerekli. Bu yirmi lira ise kolaylıkla 2 ila 3 saatte kazanılabilir bir meblağ.

yandex toloka

Nasıl çalışır bu Yandex Toloka?

Öncelikle buradan Yandex Toloka ya girip üye oluyorsunuz.

Sistem aslında gayet basit çalışıyor. Yandex hizmetleri ve Yandex’e bağlı diğer hizmetlerin sizden istediği yapılan aramalarda, navigasyon yönlendirmelerinde ve +18 içerik aratmalarının ayrıştırılmasında yahut buna benzer konularda bazen yetersiz kalan yapay zeka teknolojisine   insan eli değdirmek. Yani sizden onları ayrıştırmanızı ve teknolojiye yardım etmenizi istiyor. Bilgisayarların eksik kaldığı noktalarda sizden yardım isteniyor. En kazançlı görevleri ise mobil cihazlar ile yapılabiliyor. Bu görevlerde navigasyon için süpermarket, kamu kuruluşları, camiler, parklar gibi yapıların girişlerinin net olarak fotoğraflar halinde haritalara yüklenmesi. Bir göreve yaklaşık olarak 30 cent gibi bir ücret kazandırıyor ki. Günde 2-3 saatte 20 görev yapılabiliyor. Elbette yürüyerek ki spora yapmanıza da teşvik edici olabiliyor.

Toloka’da Reyting Puanı

Yandex Toloka ’ya kazanç sistemine daha adil bir düzen vermek adına Reyting denilen bir puanlama sistemi oturtmuş. Bu sistem sayesinde ne kadar önem gösterir ve işinizi ciddiye alırsanız reyting puanınız artar. Reyting puanındaki artışlar hem iş alma olasılığınızı hem de işlerden aldığınız ücretleri artırır.  Bu sayede önem verdiğiniz kadar kazanırsınız. Ayrıca Yandex’te haksız kazancın önüne geçmiş olur.

yandex toloka

Toloka’dan Ödeme Almak

Toloka sisteminden ödeme almak gayet kolay. Ne yazık ki Türkiye ödeme kanallarında banka hesapları bulunmuyor. Bunun yerine Papara ve Paypal gibi cüzdan uygulamaları aracılığı ile öedme alabiliyorsunuz. Ülkemizde Paypal’in yasaklı olduğunu düşünürsek, “Papara’dan nasıl ödeme alırız?” sorusu canlanıyor akıllarda. Gayet basit Papara üye numaranızı Yandex Toloka sistemine kayıt ediyorsunuz. Ardından istediğiniz zaman 1 Dolar’lık bakiye çekim isteği oluşturabilirsiniz. Yaklaşık 2 ila 3 iş gününde para hesabınıza yatıyor. Ardından yapmanız gerek paranızı ir banka hesabına transfer etmek. 15 dakikadan kısa süren bu işlem sonucunda paranız hesabınıza gönderiliyor.

İşte bu sayede sadece akşamları çalışarak dahi kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz. Toloka’da verilen web görevleri ile ayda 400 TL kazanmanız mümkün iken mobil görevler ile de bu kazancınızı artırabilirsiniz. Beden gücü kullanılmadan elde edilebilen bu ek gelir ile evde ayaklarınızı uzatıp çayınızı yudumlarken çalışarak kendinize rahat bir ortam da oluşturabilirsiniz. Yandex Toloka ile para kazanmak işte bu kadar kolay.

Diğer yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

YANDEX TOLOKA YA BURADAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ.

Yandex Toloka ile Ayda 400 TL Ek Gelir İsteyenler Bu Yazı Sizin İçin - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Sözsüz İletişim Becerileri İşyerinde Mobbinge Maruz Kalma İzin haklarınız nedir? İlişkide Olması Gerekenler Dev Otomobil Firması üretime 3 hafta ara verecek Özgüven Nasıl Kazanılır?

FACEBOOK'TA BİZ

TemaFabrika

cvkafe.com bir "Bogimo" markasıdır.

CV Kafe – Sosyal İçerik Platformu - Tüm Hakları Saklıdır